TE Connectivity Stift ház kábel Econoseal J Serie Mark II (+) Pólusok száma 2 174354-2 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Stift ház kábel Econoseal J Serie Mark II (+) Pólusok száma 2 174354-2 1 db
Termékazonosító: 734726
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 415 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
415 Ft
| Kivitel | Dugó, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | automotive |
| Sorozat | Econoseal J Serie Mark II (+) |
| Pólusok száma sorozatonként | 2 |
| Pólusok száma | 2 |
| Stift forma | Derékszögű |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 14.05 x 32.5 x 18.3 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 18.3 mm |
| Hossz | 14.05 mm |
| Szélesség | 32.5 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 174354-2 |
| Gyártói szám | Econoseal J Serie Mark II (+) |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Max. AWG | 16 |
| AWG min. | 24 |
| Keresztmetszet (max.) | 1.25 mm² |
| Szigetelőanyag | Thermoplasztikus műanyag |
| Sorok száma | 1 |
| Q (min.) | 0.20 mm² |
| Ház anyaga | Thermoplasztikus műanyag |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -30 °C |
| Termék típus | Stift ház kábel |
| Termékazonosító | 734726 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1340634 |
| Súly | 2.9 g |
| Vonalkód | 2050003064224 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.