TE Connectivity Hüvelyház kábel Econoseal J Serie Mark II (+) Pólusok száma 2 174352-2 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TE Connectivity Hüvelyház kábel Econoseal J Serie Mark II (+) Pólusok száma 2 174352-2 1 db
Termékazonosító: 734728
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 875 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
875 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-wire |
| Sorozat | Econoseal J Serie Mark II (+) |
| Pólusok száma sorozatonként | 2 |
| Pólusok száma | 2 |
| Stift forma | Derékszögű |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 20.6 x 27.6 x 22.8 mm |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 22.8 mm |
| Hossz | 20.6 mm |
| Szélesség | 27.6 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 174352-2 |
| Gyártói szám | Econoseal J Serie Mark II (+) |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Max. AWG | 16 |
| AWG min. | 24 |
| Keresztmetszet (max.) | 1.25 mm² |
| Szigetelőanyag | Thermoplasztikus műanyag |
| Sorok száma | 1 |
| Q (min.) | 0.20 mm² |
| Ház anyaga | Thermoplasztikus műanyag |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -30 °C |
| Termék típus | Hüvelyház kábel |
| Termékazonosító | 734728 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 1340637 |
| Súly | 5 g |
| Vonalkód | 2050003064620 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.