NYÁK csatlakozók
JST Stift ház kábel ZM Pólusok száma 2 Raszterméret: 1.50 mm ZMR-2 1 db
Gyártó: JST
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
JST Stift ház kábel ZM Pólusok száma 2 Raszterméret: 1.50 mm ZMR-2 1 db
Termékazonosító: 872392
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 125 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 15
125 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-wire |
| Sorozat | ZM |
| RM | 1.50 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 2 |
| Pólusok száma | 2 |
| Névleges áram | 0.70 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 700 mA |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 5.5 x 3.6 x 8.1 mm |
| Szín | Natúr |
| Magasság | 8.1 mm |
| Hossz | 5.5 mm |
| Szélesség | 3.6 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Gyártói szám | ZMR-2 |
| Gyártói szám | ZMR-2 |
| Szigetelőanyag | 100% poliészter |
| Sorok száma | 1 |
| Ház anyaga | 100% poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Stift ház kábel |
| Termékazonosító | 872392 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | JST |
| Cikkszám | 741862 |
| Súly | 0.1 g |
| Vonalkód | 2050001028860 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.