NYÁK csatlakozók
JST Krimpelős kontaktus ZM Pólusok száma 1 BMM-003T-P0.5 1 db
Gyártó: JST
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
JST Krimpelős kontaktus ZM Pólusok száma 1 BMM-003T-P0.5 1 db
Termékazonosító: 872397
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 60 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 30
60 Ft
| Kivitel | Stift |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-wire |
| Sorozat | ZM |
| Pólusok száma sorozatonként | 1 |
| Pólusok száma | 1 |
| Tű átmérő | 0.5 mm |
| Stift forma | Kerek |
| Névleges áram | 0.70 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 700 mA |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 7 x 1.05 x 1 mm |
| Szín | Ezüst |
| Magasság | 1 mm |
| Hossz | 7 mm |
| Szélesség | 1.05 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Csatlakozó | Krimpelős |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Nyákoldali érintkező felület | Ónozott |
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Gyártói szám | BMM-003T-P0.5 |
| Gyártói szám | BMM-003T-P0.5 |
| Max. AWG | 28 |
| AWG min. | 30 |
| Keresztmetszet (max.) | 0.08 mm² |
| Sorok száma | 1 |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz |
| Q (min.) | 0.05 mm² |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Krimpelős kontaktus |
| Termékazonosító | 872397 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | JST |
| Cikkszám | 741891 |
| Súly | 0.016 g |
| Vonalkód | 2050001028891 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.