NYÁK csatlakozók
JST Krimpelős kontaktus VL Pólusok száma 1 BVF-61T-P2.0 1 db
Gyártó: JST
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
JST Krimpelős kontaktus VL Pólusok száma 1 BVF-61T-P2.0 1 db
Termékazonosító: 872375
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 75 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 20
75 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Sorozat | VL |
| Pólusok száma sorozatonként | 1 |
| Pólusok száma | 1 |
| Névleges áram | 20 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 20 A |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Ezüst |
| Magasság | 16.4 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Csatlakozó | Krimpelős |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | BVF-61T-P2.0 |
| Gyártói szám | BVF-61T-P2.0 |
| Max. AWG | 14 |
| AWG min. | 20 |
| Keresztmetszet (max.) | 2 mm² |
| Sorok száma | 1 |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz |
| Q (min.) | 0.50 mm² |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Krimpelős kontaktus |
| Termékazonosító | 872375 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | JST |
| Cikkszám | 741651 |
| Súly | 0.3 g |
| Vonalkód | 2050001028747 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.