NYÁK csatlakozók
JST Hüvelyház kábel VL Pólusok száma 2 Raszterméret: 6.20 mm VLP-02V 1 db
Gyártó: JST
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
JST Hüvelyház kábel VL Pólusok száma 2 Raszterméret: 6.20 mm VLP-02V 1 db
Termékazonosító: 872351
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 185 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
185 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Sorozat | VL |
| RM | 6.20 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 2 |
| Pólusok száma | 2 |
| Névleges áram | 20 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 20 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Sz x Ma) 13.4 mm x 11.2 mm |
| Szín | Natúr |
| Magasság | 11.2 mm |
| Szélesség | 13.4 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Gyártói szám | VLP-02V |
| Gyártói szám | VLP-02V |
| Szigetelőanyag | 100% poliészter |
| Sorok száma | 1 |
| Ház anyaga | 100% poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Hüvelyház kábel |
| Termékazonosító | 872351 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | JST |
| Cikkszám | 741446 |
| Súly | 1.41 g |
| Vonalkód | 2050001028716 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.