Mikroelem AAA, alkáli mangán, 1,5V, 24 db, Camelion LR03, AAA, LR3, AM4M8A, AM4, S
Gyártó: Camelion
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Alkáli mikroelem készlet Camelion, 24 részes24 db-os készletMűszaki adatok: Akku/elem típus: Mikroelem · Elem- és akkuméret: Mikro (AAA) · Elem-/akkutechnológia: Alkáli mangán · Feszültség: 1.5 V · Hasonló típusú elemek- és...
Termékazonosító: 39327
Mennyiségi egység: 24 db / készlet (Egységár: 178.75 Ft/db)
4 290 Ft
24 db-os készlet
Műszaki adatok:
Akku/elem típus: Mikroelem · Elem- és akkuméret: Mikro (AAA) · Elem-/akkutechnológia: Alkáli mangán · Feszültség: 1.5 V · Hasonló típusú elemek- és akkuk: LR03,AAA,LR3,AM4M8A,AM4,S,MN2400,824,E92,LR03N,24A,K3A,R3,R03,7526,UM4,Micro,V2500PX · Méret, magasság: 44.5 mm · Tartalom: 24 db · Átmérő: 10.5 mm
| Méret | Mikro (AAA) |
|---|---|
| Technológia | Alkáli mangán |
| Feszültség | 1.5 V |
| Kapacitás | 1250 mAh |
| Magasság | 44.5 mm |
| Átmérő | 10.5 mm |
| Tartalom | 24 db |
| Alternatív megnevezések | LR03 |
| Alternatív megnevezések | AAA |
| Alternatív megnevezések | LR3 |
| Alternatív megnevezések | AM4M8A |
| Alternatív megnevezések | AM4 |
| Alternatív megnevezések | S |
| Alternatív megnevezések | MN2400 |
| Alternatív megnevezések | 824 |
| Alternatív megnevezések | E92 |
| Alternatív megnevezések | LR03N |
| Alternatív megnevezések | 24A |
| Alternatív megnevezések | K3A |
| Alternatív megnevezések | R3 |
| Alternatív megnevezések | R03 |
| Alternatív megnevezések | 7526 |
| Alternatív megnevezések | UM4 |
| Alternatív megnevezések | Micro |
| Alternatív megnevezések | V2500PX |
| Méret | (Ø x Ma) 10.5 mm x 44.5 mm |
| Termék típus | Mikroelem |
| Termékazonosító | 39327 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Camelion |
| Cikkszám | 651238 |
| Súly | 282 g |
| Vonalkód | 4260033150462 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.