Digitális elemteszter 1,5 V, 1,55 V, 9 V-os elemekhez, VOLTCRAFT MS228
Gyártó: VOLTCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Elemteszter MS-228Tápellátás nem szükséges1,5 V-os mikro, ceruza, baby, góliát elemekhez9 V-os elemek/akkuk, valamint 1,5 V-os és 1,55 V-os gombelemekVizsgálja meg a legegyszerűbb módon az összes hagyományos és 9 V-os elemet é...
Termékazonosító: 286505
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 290 Ft/db)
3 290 Ft
Tápellátás nem szükséges
1,5 V-os mikro, ceruza, baby, góliát elemekhez
9 V-os elemek/akkuk, valamint 1,5 V-os és 1,55 V-os gombelemek
Vizsgálja meg a legegyszerűbb módon az összes hagyományos és 9 V-os elemet és akkut.
Jellemzők:
LC kijelző oszlopsorral és állapot kijelzővel · Egyszerű kezelés tolóérintkezővel.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Mikro,Ceruza,Baby (C),Góliát (D),9 V-os,Lady (N),Gombelem · Cella típus: Elem · Kijelző (mérőműszer): LCD · Méret, hossz: 90 mm · Méret, szélesség: 43 mm · Mérési tartomány (elemteszter): 1,5 V,1,55 V,9 V · Súly: 38 g · Termék típus: Elemteszter
| Kijelző | LCD |
|---|---|
| Alkalmas | Mikro |
| Alkalmas | Ceruza |
| Alkalmas | Baby (C) |
| Alkalmas | Góliát (D) |
| Alkalmas | 9 V-os |
| Alkalmas | Lady (N) |
| Alkalmas | Gombelem |
| Mérési tartomány | 1,5 V |
| Mérési tartomány | 1,55 V |
| Mérési tartomány | 9 V |
| Cella típus | Elem |
| Szélesség | 43 mm |
| Hossz | 90 mm |
| Súly | 38 g |
| Méret | (H x Sz) 90 mm x 43 mm |
| Gyártói szám | MS228 |
| Kijelzés | Digitális |
| Alkalmas | 1,5 V, 1,55 V, 9 V-os elemek |
| Termék típus | Elemteszter |
| Termékazonosító | 286505 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOLTCRAFT |
| Cikkszám | 1367584 |
| Súly | 59 g |
| Vonalkód | 4016138987157 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.