Busch-Jaeger kapcsolócsalád
Busch-Jaeger 2601/5 W-53 Kapcsoló család nedves helyiségbe Sorozatkapcsoló Falra szerelhető, Ocean Kék, Zöld
Gyártó: Busch-Jaeger
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Busch-Jaeger 2601/5 W-53 Kapcsoló család nedves helyiségbe Sorozatkapcsoló Falra szerelhető, Ocean Kék, Zöld
Termékazonosító: 916739
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 990 Ft/db)
9 990 Ft
| Kivitel | Soros kapcsoló |
|---|---|
| Névleges feszültség | 250 V/AC |
| Védelmi típus | IP44 |
| Szín | Kék |
| Szín | Zöld |
| Névleges áram | 10 A |
| Funkció | Sorozatkapcsoló |
| Anyag | Műanyag |
| Sorozat | Falra szerelhető, Ocean |
| Termék típus | Kapcsoló család nedves helyiségbe |
| Termékazonosító | 916739 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Busch-Jaeger |
| Cikkszám | 552933 |
| Súly | 122 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.