Vezetékösszekötő sorkapocs 0,5-2,5 mm², narancs (átlátszó) 3 pól. WAGO COMPACT CONNECTOR
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Sorkapocs, 2273-as sorozat51 %-kal kisebb helyigényÍgy a kicsi nagy lehet! A Wago azért fejlesztette ki ezt a sokoldalú 2273-as sorkapcsot, hogy több leágazást hozhassunk létre az elektromos dobozokban. 51%-kal kisebb he...
Termékazonosító: 231343
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 95 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 15
95 Ft
51 %-kal kisebb helyigény
Így a kicsi nagy lehet!
A Wago azért fejlesztette ki ezt a sokoldalú 2273-as sorkapcsot, hogy több leágazást hozhassunk létre az elektromos dobozokban. 51%-kal kisebb helyigény a jól bevált 273-as sorozattal szemben. Ezt egy új érintkezőrendszer teszi lehetővé. Az új kapcsok számos elosztó- és csatlakozó dobozban elhelyezhetők és csökkentik annak a veszélyét is, hogy az egyes erek megsérüljenek.
Az előnyök kézenfekvőek:
• Vezeték keresztmetszet: 0,5 ... 2,5 mm² (egyeres), egyedileg kombinálható, tehát egyetlen sorozat szükséges az összes keresztmetszethez.
• Átlátszó ház az optikai felügyelethez.
• Nagy vizsgálónyílás az összes mérőhegyhez.
• Betekintő ablak a fedélben, az érintésvédelem felügyeletéhez.
• A kapocs típusok gyorsan felismerhetők, mivel mindegyik kapocs méret különböző fedél színnel rendelkezik.
Műszaki adatok:
AWG: 18 - 14 · Csatlakozó: Rugó · Gyártói szám: 2273-203-1 · Merev keresztmetszet (max.): 2.5 mm² · Merev átmérő (min.): 0.5 mm² · Méret, hossz: 16.7 mm · Méret, szélesség: 14 mm · Névleges feszültség: 450 V · Névleges áram: 24 A · Pólusszám: 3 · Sorozat (csatlakozó kapocs): 2273 · Szín: Átlátszó,Narancs · Tartalom: 1 db · Termék típus: Aljzatkapocs · Érintkezőanyag: Elektrolit vörösréz · Összekötő kapocs jellemzők: Vizsgálónyílással
| Névleges áram | 24 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 24 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 16.7 mm x 14 mm |
| Gyártói szám | 2273-203-1 |
| Gyártói szám | 2273-203-1 |
| Szín | Átlátszó |
| Szín | Narancs |
| Csatlakozó | PUSH-WIRE® |
| Hossz | 16.7 mm |
| Szélesség | 14 mm |
| Összekötő kapocs jellemzők | Vizsgálónyílással |
| Csatlakozó | Rugó |
| Anyag | Fázis híd: Ónozott elektrolit réz · Rugós kapocs: Cr-Ni acél, ötvözött |
| Névleges feszültség | 450 V |
| Merev keresztmetszet (max.) | 2.5 mm² |
| Merev átmérő (min.) | 0.5 mm² |
| Pólusszám | 3 |
| Névleges feszültség | 450 V |
| Névleges áram | 24 A |
| Keresztmetszet | 0.5 - 2.5 mm² |
| AWG | 18 - 14 |
| Pólusszám | 3 |
| Érintkezőanyag | Elektrolit vörösréz |
| Termék típus | Aljzatkapocs |
| Termékazonosító | 231343 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 541329 |
| Súly | 1 g |
| Vonalkód | 2050000907517 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.