Egyeres vezetékek
Yv0(St)Y 2x0,5/0,9 mm, grey, analoge 690205100 Kabeltronik
Gyártó: Kabeltronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Yv0(St)Y 2x0,5/0,9 mm, grey, analoge 690205100 Kabeltronik
Termékazonosító: 846368
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 490 Ft/db)
1 490 Ft
| Kábeltípus | Yv0(St)Y |
|---|---|
| Erek száma | 2 x |
| Keresztmetszet (erenként) | 0.50 mm² |
| Keresztmetszet | 2 x 0.50 mm² |
| Jellemzők | Árnyékolt |
| Külső Ø | 2.90 mm |
| Szín | Szürke |
| Tartalom | méteráru |
| Névleges feszültség U0 | 250 V |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
| Gyártói szám | 690205100 |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Vezeték felépítés | 0,4 mm |
| Anyag | Cu vezeték, ónozott |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -5 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +70 °C |
| Gyártói szám | 690205100 |
| Termék típus | Kapcsolóvezeték |
| Termékazonosító | 846368 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kabeltronik |
| Cikkszám | 486715 |
| Súly | 12.5 g |
| Vonalkód | 2050001709547 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.