Egyeres vezetékek
Yv 2x0,5/0,9 mm white-brown, twisted, Hook-up wire, PVC 170205001 Kabeltronik
Gyártó: Kabeltronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Yv 2x0,5/0,9 mm white-brown, twisted, Hook-up wire, PVC 170205001 Kabeltronik
Termékazonosító: 846358
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 445 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
445 Ft
| Kábeltípus | Yv |
|---|---|
| Erek száma | 2 x |
| Keresztmetszet (erenként) | 0.5 mm |
| Keresztmetszet | 2 x 0.5 mm |
| Jellemzők | Merev |
| Külső Ø | 1.90 mm |
| Szín | Fehér |
| Szín | Barna |
| Tartalom | méteráru |
| Névleges feszültség | 500 V |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
| Gyártói szám | 170205001-1 |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Anyag | Cu vezeték, ónozott |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -5 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +70 °C |
| Gyártói szám | 170205001 |
| Termék típus | Kapcsolóvezeték |
| Termékazonosító | 846358 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kabeltronik |
| Cikkszám | 486703 |
| Súly | 4.8 g |
| Vonalkód | 2050001709431 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.