Egyeres vezetékek
Yv 0,6/1,1 mm red, Hook-up wire, PVC 070106008 Kabeltronik
Gyártó: Kabeltronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Yv 0,6/1,1 mm red, Hook-up wire, PVC 070106008 Kabeltronik
Termékazonosító: 847151
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 18 990 Ft/db)
18 990 Ft
| Névleges feszültség | 500 V |
|---|---|
| Kábeltípus | Yv |
| Tartalom | 100 m |
| Szín | Piros |
| Halogénmentes | Nem |
| Szigetelés | PVC acc. VDE 0207 |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Jellemzők | Merev |
| Gyártói szám | 070106008 |
| Gyártói szám | Yv |
| Anyag | Vezető: Cu huzal, ónozott |
| Külső Ø | 1.10 mm |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -5 °C |
| Csomagolva | Igen |
| Vezeték felépítés | Ónozott vörösréz huzal |
| Vezeték felépítés | Rigide |
| Méteráru | Nem |
| Termék típus | Kapcsolóvezeték |
| Termékazonosító | 847151 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kabeltronik |
| Cikkszám | 323609 |
| Súly | 353 g |
| Vonalkód | 2050001647399 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.