Wiska BS 14 Lyuklezáró dugó Poliamid Piros 1 db
Gyártó: Wiska
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiska BS 14 Lyuklezáró dugó Rögzítési furat: 14 mm Poliamid Piros 1 dbSPRINT vakdugaszA nem használt kábel- és vezetékbevezetések vagy többszörös tömítőbetétek lezárásához.Ez a szöveg gépi fordítással készült.Műs...
Termékazonosító: 874525
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 625 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
625 Ft
SPRINT vakdugasz
A nem használt kábel- és vezetékbevezetések vagy többszörös tömítőbetétek lezárásához.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Anyag: Poliamid · Gyártói szín: Piros · Halogénmentes: Nem · Hőmérséklet (max.): +100 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · Rögzítési furat: 14 mm · Átmérő: 14 mm
| Szín | Piros |
|---|---|
| Anyag | Poliamid |
| Átmérő | 14 mm |
| Méret | (Ø) 14 mm |
| Rögzítési furat | 14 mm |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +100 °C |
| Halogénmentes | Nem |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 10064011 |
| Gyártói szám | BS 14 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Lyuklezáró dugó |
| Termékazonosító | 874525 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiska |
| Cikkszám | 534812 |
| Súly | 2.14 g |
| Vonalkód | 2050001455932 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.