Cserepengék csavarhúzóhoz
Wiha Műhely TORX Cserélhető penge T 5, T 6 120 mm Alkalmas Wiha System 4
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiha Műhely TORX Cserélhető penge T 5, T 6 120 mm Alkalmas Wiha System 4
Termékazonosító: 969496
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 290 Ft/db)
5 290 Ft
| Alkalmazás | Műhely |
|---|---|
| Elhajtás | TORX |
| Méret | T 5 |
| Méret | T 6 |
| Penge hossz | 120 mm |
| Hossz | 120 mm |
| Penge Ø | 4 mm |
| Anyag | Króm-vanádium-molibdén acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Matt, krómozott |
| Alkalmas | Wiha System 4 |
| Termék típus | Cserélhető penge |
| Termékazonosító | 969496 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 1176800 |
| Súly | 14 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.