Kerek csatlakozó hüvelyek
Wieland Z5.564.4853.1 Kerek dugó záródarab Sorozat (kerek csatlakozók): RST® CLASSIC 1 db
Gyártó: Wieland
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wieland Z5.564.4853.1 Kerek dugó záródarab Sorozat (kerek csatlakozók): RST® CLASSIC 1 db
Termékazonosító: 848133
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 390 Ft/db)
1 390 Ft
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Névleges áram | 20 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 20 A |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Védelmi típus | II |
| Sorozat | RST® CLASSIC |
| Gyártói szám | Z5.564.4853.1 |
| Gyártói szám | Z5.564.4853.1 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kerek dugó záródarab |
| Termékazonosító | 848133 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wieland |
| Cikkszám | 749061 |
| Súly | 5.3 g |
| Vonalkód | 4015573795723 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.