Wera 7400 VDE Forgatónyomatékos csavarhúzó 1.2 - 3 Nm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 7400 VDE Forgatónyomatékos csavarhúzó 1.2 - 3 NmVDE Kraftform állítható nyomatékú kéztartó, 7400-as sorozatBiztonságos munka 1.000 V-ig0,3-3,5 Nm között állítható nyomatékkalNyomatékkal ellátott VDE kézfogó a biztons...
Termékazonosító: 732806
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 62 990 Ft/db)
62 990 Ft
VDE Kraftform állítható nyomatékú kéztartó, 7400-as sorozat
Biztonságos munka 1.000 V-ig
0,3-3,5 Nm között állítható nyomatékkal
Nyomatékkal ellátott VDE kézfogó a biztonságos munkavégzéshez 1000 V feszültségig. 1,2-3,0 Nm állítható nyomatékkal. Tisztán hallható és észrevehető reteszelés a beállított nyomaték elérésekor. Korlátlan kézi kioldási nyomaték. A Kraftform Kompakt VDE pengékhez: A fogantyú / cserélhető pengerendszer lehetővé teszi a szükséges penge villámgyors cseréjét és emiatt sokféle alkalmazást.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Alkalmazás: Kizárólag a Wera Kraftform kompakt VDE cserélhető pengékhez · Pontosság: ± 6% (EN ISO 6789). Numerikus nyomatékérték kijelző. Kattintási jelzéssel · Fogantyú: Kraftform gördülő védelemmel, többkomponensű.
Technical specifications:
Alkalmazási terület (csavarhúzó): VDE · Csavarhúzó jellemzők: Többkomponensű markolat,Állítható · DIN szabvány: DIN EN ISO 6789 · EN szabvány: EN ISO 6789 · Forgatónyomaták (max.): 3 Nm · Forgatónyomaték (min.): 1.2 Nm · Meghajtás (csavarhúzó): 9 mm · Méret, hossz: 192 mm · Tolerancia: 6 %
| Alkalmazás | VDE |
|---|---|
| Meghajtás | 9 mm |
| Forgatónyomaték (min.) | 1.2 Nm |
| Forgatónyomaták (max.) | 3 Nm |
| Tolerancia | 6 % |
| Hossz | 192 mm |
| DIN szabvány | DIN EN ISO 6789 |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Jellemzők | Állítható |
| Leolvasási pontosság | ± 6 % |
| Szabványok | EN ISO 6789 |
| EN szabvány | EN ISO 6789 |
| Termék típus | Forgatónyomatékos csavarhúzó |
| Termékazonosító | 732806 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 408088 |
| Súly | 183 g |
| Vonalkód | 4013288168535 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.