Nyomaték csavarhúzó készletek
Wera 7400 Forgatónyomatékos csavarhúzó Műhely 1.2 - 3 Nm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 7400 Forgatónyomatékos csavarhúzó Műhely 1.2 - 3 Nm
Termékazonosító: 790958
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 60 990 Ft/db)
60 990 Ft
| Alkalmazás | Műhely |
|---|---|
| Meghajtás | 1/4" (6,3 mm) |
| Forgatónyomaték (min.) | 1.2 Nm |
| Forgatónyomaták (max.) | 3 Nm |
| Tolerancia | 6 % |
| Nm - lépések | 0.1 Nm |
| Hossz | 155 mm |
| Súly | 188 g |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Jellemzők | Kalibrált |
| Jellemzők | Állítható |
| Kivitel | ESD |
| Leolvasási pontosság | ± 6 % |
| Méret | 6,3 mm (1/4") |
| Termék típus | Forgatónyomatékos csavarhúzó |
| Termékazonosító | 790958 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 824989 |
| Súly | 186 g |
| Vonalkód | 4013288106971 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.