Wera 7400 Forgatónyomatékos csavarhúzó Műhely 0.3 - 1.2 Nm
Gyártó: Wera
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wera 7400 Forgatónyomatékos csavarhúzó Műhely 0.3 - 1.2 Nm 7440 ESD 0,3 - 1,2 Nm Állítható erővel ESD nyomatékkal rendelkező csavarhúzóBiztonságos védelem az elektrosztatikus energia és a kapcsolódó károk ellenVáltoztatható nyoma...
Termékazonosító: 750340
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 55 990 Ft/db)
55 990 Ft
7440 ESD 0,3 - 1,2 Nm Állítható erővel ESD nyomatékkal rendelkező csavarhúzó
Biztonságos védelem az elektrosztatikus energia és a kapcsolódó károk ellen
Változtatható nyomatékbeállítás
A szükséges nyomatékérték beállítása speciális szerszámok nélkül
Kraftform nyél kemény és puha zónákkal a nagy munkasebesség érdekében
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
A Wera forgatónyomaték szerszámok ellenőrzött nyomatékú csavar meghúzást kínálnak, a csavar vagy a munkadarab sérülésének elkerülésére és a csavarkötés biztonságának garantálására. A csavarok munkaigényes kifúrása és munkaszünetek mind már a múlté. Valamennyi Wera nyomaték szerszámot kalibrálási bizonylattal szállítunk. A Wera beállítható nyomatékú csavarhúzói változtatható nyomaték beállításokat tesznek lehetővé, magas fokú pontosság mellett. A felhasználó jó kidolgozást kap az ismert Wera dizájnnal és Kraftform ergonómiával. Biztonságos védelem az elektrosztatikus energia és az ahhoz kapcsolódó károsodások ellen.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
ESD kivitel · Változtatható nagypontosságú nyomaték beállítás · A szükséges nyomaték értéket külön szerszám nélkül egyszerűen be lehet állítani · A skálaérték jól leolvasható · Rapidaptor gyorscsere technológia a villámgyors bit cseréhez · Korlátlan lazítási nyomaték berágódott csavarok oldására · Többkomponensű Kraftform markolat kemény és lágy zónákkal a gyors munkához és a kéz felület kímélésére.
Technical specifications:
Alkalmazási terület (csavarhúzó): Műhely · Csavarhúzó jellemzők: Többkomponensű markolat,Kalibrált,Állítható · Forgatónyomaták (max.): 1.2 Nm · Forgatónyomaték (min.): 0.3 Nm · Meghajtás (csavarhúzó): 1/4" (6,3 mm) · Méret, hossz: 155 mm · Nm - lépések: 0.05 Nm · Súly: 188 g · Tolerancia: 6 %
Package contents:
Vizsgálati bizonylat.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
| Alkalmazás | Műhely |
|---|---|
| Meghajtás | 1/4" (6,3 mm) |
| Forgatónyomaték (min.) | 0.3 Nm |
| Forgatónyomaták (max.) | 1.2 Nm |
| Tolerancia | 6 % |
| Nm - lépések | 0.05 Nm |
| Hossz | 155 mm |
| Súly | 188 g |
| Jellemzők | Többkomponensű markolat |
| Jellemzők | Kalibrált |
| Jellemzők | Állítható |
| Kivitel | ESD |
| Leolvasási pontosság | ± 6 % |
| Méret | 6,3 mm (1/4") |
| Termék típus | Forgatónyomatékos csavarhúzó |
| Termékazonosító | 750340 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wera |
| Cikkszám | 824988 |
| Súly | 180 g |
| Vonalkód | 4013288106964 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.