Kerek csatlakozó hüvelyek
Weipu 814088 Kerek dugó Alj, egyenes Össz pólusszám: 6 + PE Sorozat (kerek csatlakozók): WA 1 db
Gyártó: Weipu
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weipu 814088 Kerek dugó Alj, egyenes Össz pólusszám: 6 + PE Sorozat (kerek csatlakozók): WA 1 db
Termékazonosító: 850247
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 890 Ft/db)
2 890 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Össz pólusszám | 6 + PE |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Névleges áram | 10 A |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 10 A |
| Vezető érintkező (PE) | Igen |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz, aranyozott |
| Kábel Ø (max.) | 10 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 10 mm |
| Ház anyaga | Poliamid 6.6 |
| Kábel átmérő tartomány | 10 - 10 mm |
| Keresztmetszet tartomány | 0.75 mm² (max) |
| Védelmi típus | IP67 (bedugott állapotban) |
| Sorozat | WA |
| Gyártói szám | 814088 |
| Gyártói szám | 814088 |
| Keresztmetszet (max.) | 0.75 mm² |
| Pólusszám | 6 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| AWG | 18 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 850247 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weipu |
| Cikkszám | 1289670 |
| Súly | 33 g |
| Vonalkód | 2050002843103 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.