NYÁK csatlakozók
Weidmüller Stift ház panel BC/SC Pólusok száma 8 Raszterméret: 3.81 mm 1793660000 50 db
Gyártó: Weidmüller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Weidmüller Stift ház panel BC/SC Pólusok száma 8 Raszterméret: 3.81 mm 1793660000 50 db
Termékazonosító: 656739
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 38 990 Ft/db)
38 990 Ft
| Kivitel | Dugó, beépíthető, függőleges |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Sorozat | BC/SC |
| RM | 3.81 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 8 |
| Pólusok száma | 8 |
| Névleges áram | 10 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 10 A |
| Tartalom | 50 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 7.10 x 31.88 x 12.40 mm |
| Szín | Zöld |
| Magasság | 12.40 mm |
| Hossz | 7.10 mm |
| Szélesség | 31.88 mm |
| Ipari termék | Igen |
| Csatlakozó | Nyák |
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Gyártói szám | 1793660000 |
| Gyártói szám | SC 3.81/08/180G 3.2SN GN BX |
| Névleges feszültség | 300 V |
| Sorok száma | 1 |
| Érintkezőanyag | Cu-ötvözet, ónozott |
| Ház anyaga | PA GF |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Stift ház panel |
| Termékazonosító | 656739 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Weidmüller |
| Cikkszám | 194723 |
| Súly | 241 g |
| Vonalkód | 4032248230785 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.