NYÁK csatlakozók
WAGO 736-112 Két szintes kapocs 2.50 mm² Pólusszám 24 Szürke 1 db
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
WAGO 736-112 Két szintes kapocs 2.50 mm² Pólusszám 24 Szürke 1 db
Termékazonosító: 623326
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 090 Ft/db)
6 090 Ft
| Jellemzők | Cage Clamp-pel |
|---|---|
| RM | 5 mm |
| Sorok száma | 2 |
| Pólusok száma sorozatonként | 12 |
| Pólusszám | 24 |
| Sorozat | 736 |
| Csupaszolási hossz (min.) | 6 mm |
| Csupaszolási hossz (max.) | 6 mm |
| Csatlakozó | Rugós kapocs |
| Csatlakozó | Nyák |
| Min. hajlékony keresztmetszet | 0.08 mm² |
| Merev átmérő (min.) | 0.08 mm² |
| Max. keresztmetszet, hajlékony | 2.50 mm² |
| Merev keresztmetszet (max.) | 2.50 mm² |
| AWG min. | 28 |
| Dugaszolási irány | Ferdén a nyomtatott áramköri laphoz |
| Max. AWG | 12 |
| Érintkezőanyag | Elektrolit vörösréz, ónozott |
| Szín | Szürke |
| Vezetékvédelem | Igen |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 30.50 mm |
| Hossz | 21.00 mm |
| Szélesség | 61.00 mm |
| Ipari termék | Igen |
| Gyártói szám | 736-112 |
| Gyártói szám | 736-112 |
| Névleges feszültség | 320 V |
| Csatlakozó | Rugóerő |
| Termék típus | Két szintes kapocs |
| Termékazonosító | 623326 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 739151 |
| Súly | 27.75 g |
| Vonalkód | 2050001362353 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.