BUS-kábelek
VOKA Kabelwerk 10289750 Buszvezeték J-Y(ST)Y 2 x 2 x 0.80 mm² Zöld 100 m
Gyártó: VOKA Kabelwerk
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
VOKA Kabelwerk 10289750 Buszvezeték J-Y(ST)Y 2 x 2 x 0.80 mm² Zöld 100 m
Termékazonosító: 873824
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 46 990 Ft/db)
46 990 Ft
| Kábeltípus | J-Y(ST)Y |
|---|---|
| Erek száma | 4 x |
| Keresztmetszet (erenként) | 0.80 mm² |
| Erek száma | 2 x |
| Keresztmetszet | 2 x 2 x 0.80 mm² |
| Jellemzők | Tejes árnyékolás |
| Külső Ø | 6.20 mm |
| Szín | Zöld |
| Tartalom | 100 m |
| Vizsgálófeszültség | 4 kV 50 Hz 1 perc |
| Hajlítási sugár | 7.5 |
| Hajlítási sugár (külső átmérő mérete a hajlékony használathoz) | 7.5 |
| Csomagolva | Igen |
| Méteráru | Nem |
| Halogénmentes | Igen |
| Gyártói szám | JYSTY2X2X08E |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +70 °C |
| Vezeték felépítés | 2x2x0.8 |
| Gyártói szám | JYSTY 2x2x0,8 EIB/KNX grün |
| Csavart érpár (1. rész) | Igen |
| Termék típus | Buszvezeték |
| Termékazonosító | 873824 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VOKA Kabelwerk |
| Cikkszám | 1343678 |
| Súly | 5.532 kg |
| Vonalkód | 4046758321192 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.