Vogt Verbindungstechnik 3970sh Laposérintkezős dugó Zsugorcsővel Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Teljesen szigetelt Kék 1 db
Gyártó: Vogt Verbindungstechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Vogt Verbindungstechnik 3970sh Laposérintkezős dugó Zsugorcsővel Dugasz szélesség: 6.3 mm Dugaszolási vastagság: 0.8 mm 180 ° Teljesen szigetelt Kék 1 db
Termékazonosító: 871711
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 325 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
325 Ft
| Szín | Kék |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz ónozott |
| Gyártói szám | 3970sh |
| Gyártói szám | 3970sh |
| Keresztmetszet (max.) | 2.50 mm² |
| Q (min.) | 1.50 mm² |
| Tartalom | 1 db |
| Keresztmetszet tartomány | 1.50 - 2.50 mm² |
| Dugó méret | 6.3 x 0.8 mm |
| Jellemzők | Zsugorcsővel |
| Szigetelés | Teljesen szigetelt |
| Dugaszolási vastagság | 0.8 mm |
| Dugasz szélesség | 6.3 mm |
| Szigetelőanyag | PE |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| AWG | 16 - 14 |
| Hőmérséklettartomány | -10 - +105 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Támasztóhüvely | Nem |
| Termék típus | Laposérintkezős dugó |
| Termékazonosító | 871711 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vogt Verbindungstechnik |
| Cikkszám | 735918 |
| Súly | 1.8 g |
| Vonalkód | 2050001111357 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.