NYÁK csatlakozók
Vogt Verbindungstechnik 1364k.68 Dugaszoló stift Érintkező felület Ónozott 100 db
Gyártó: Vogt Verbindungstechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Vogt Verbindungstechnik 1364k.68 Dugaszoló stift Érintkező felület Ónozott 100 db
Termékazonosító: 871498
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 390 Ft/db)
2 390 Ft
| Csatlakozó | Forrasztható |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz |
| Rögzítési furat | 1 mm |
| Tű átmérő | 1 mm |
| Szélesség | 1.8 mm |
| Hossz | 11 mm |
| Tartalom | 100 db |
| Méret | (H x Sz) 11 mm x 1.8 mm |
| Érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 1364k.68 |
| Gyártói szám | 1364k.68 |
| Stift hossz (nyomtatott oldalon) | 4.5 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Dugaszoló stift |
| Termékazonosító | 871498 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vogt Verbindungstechnik |
| Cikkszám | 733104 |
| Súly | 11 g |
| Vonalkód | 4016138620023 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.