NYÁK csatlakozók
Vogt Verbindungstechnik 1003m.28 Forrstift Érintkező felület Ónozott 100 db
Gyártó: Vogt Verbindungstechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Vogt Verbindungstechnik 1003m.28 Forrstift Érintkező felület Ónozott 100 db
Termékazonosító: 849405
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 890 Ft/db)
1 890 Ft
| Csatlakozó | Forrasztható |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Bronz |
| Rögzítési furat | 1.2 mm |
| Tű átmérő | 1.25 mm |
| Szélesség | 2.5 mm |
| Hossz | 8.5 mm |
| Tartalom | 100 db |
| Méret | (H x Sz) 8.5 mm x 2.5 mm |
| Érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 1003m.28 |
| Gyártói szám | 1003m.28 |
| Stift hossz (nyomtatott oldalon) | 3 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Forrstift |
| Termékazonosító | 849405 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vogt Verbindungstechnik |
| Cikkszám | 1226183 |
| Súly | 8.3 g |
| Vonalkód | 4016138922011 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.