NYÁK csatlakozók
Vogt Verbindungstechnik 1003d.68 Forrstift Érintkező felület Ónozott 100 db
Gyártó: Vogt Verbindungstechnik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Vogt Verbindungstechnik 1003d.68 Forrstift Érintkező felület Ónozott 100 db
Termékazonosító: 849406
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 190 Ft/db)
2 190 Ft
| Csatlakozó | Forrasztható |
|---|---|
| Érintkezőanyag | Sárgaréz |
| Rögzítési furat | 1.2 mm |
| Tű átmérő | 1.2 mm |
| Szélesség | 3 mm |
| Hossz | 11.3 mm |
| Tartalom | 100 db |
| Méret | (H x Sz) 11.3 mm x 3 mm |
| Érintkező felület | Ónozott |
| Gyártói szám | 1003d.68 |
| Gyártói szám | 1003d.68 |
| Stift hossz (nyomtatott oldalon) | 5 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Forrstift |
| Termékazonosító | 849406 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vogt Verbindungstechnik |
| Cikkszám | 1226184 |
| Súly | 11.7 g |
| Vonalkód | 4016138922028 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.