Tároló ládák
VISO DSW5536 Csuklós fedelű doboz Viso (Sz x Ma x Mé) 600 x 320 x 400 mm Kék 1 db
Gyártó: VISO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
VISO DSW5536 Csuklós fedelű doboz Viso (Sz x Ma x Mé) 600 x 320 x 400 mm Kék 1 db
Termékazonosító: 918456
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 18 990 Ft/db)
18 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 600 x 320 x 400 mm |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Súly | 2.9 kg |
| Tartalom | 1 db |
| Mélység | 400 mm |
| Magasság | 320 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Termék típus | Csuklós fedelű doboz |
| Termékazonosító | 918456 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | VISO |
| Cikkszám | 076109 |
| Súly | 3.502 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.