Cserepengék csavarhúzóhoz
Wiha VDE Belső hatlap Cserélhető penge 6 mm 75 mm Alkalmas Wiha Torque
Gyártó: Wiha
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiha VDE Belső hatlap Cserélhető penge 6 mm 75 mm Alkalmas Wiha Torque
Termékazonosító: 796008
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
| Alkalmazás | VDE |
|---|---|
| Elhajtás | Belső hatlap |
| Kulcsszélesség | 6 mm |
| Penge hossz | 75 mm |
| Hossz | 75 mm |
| Penge Ø | 6 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| Anyagjellemző | Edzett |
| Anyagjellemző | Barnított |
| Alkalmas | Wiha Torque |
| Anyag | Kiváló minőségű króm-vanádium-acél edzett penge, barnított |
| Forgatónyomaték (max.) | 5,5 Nm |
| Kulcstávolság | 6 mm |
| Szabványok | Készült szerint |
| DIN szabvány | DIN EN 60900 |
| EN szabvány | EN 60900 |
| Termék típus | Cserélhető penge |
| Termékazonosító | 796008 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiha |
| Cikkszám | 778480 |
| Súly | 11 g |
| Vonalkód | 4010995372279 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.