Chip ellenállás, 1206 S4JMűszaki adatok: Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 820 kΩ · Gyártói szám: TC-1206S4J0824T5E203 · Hőmérséklet együttható: 100 ±ppm/°C · Kivitel: 1206 · Méret, hossz: 3.1 mm · Méret,...
Termékazonosító: 399505
Minimális rendelési mennyiség: 700
Min. mennyiség: 700
Kosárba rakom
Chip ellenállás, 1206 S4J
Műszaki adatok:
Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 820 kΩ · Gyártói szám: TC-1206S4J0824T5E203 · Hőmérséklet együttható: 100 ±ppm/°C · Kivitel: 1206 · Méret, hossz: 3.1 mm · Méret, magasság: 0.55 mm · Méret, szélesség: 1.55 mm · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 0.25 W · Tolerancia: 5 %