Chip ellenállás 0805 S8JMűszaki adatok: Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 82 kΩ · Gyártói szám: TC-0805S8J0823T5E203 · Hőmérséklet együttható: 100 ±ppm/°C · Kivitel: 0805 · Méret, hossz: 2 mm · Méret, maga...
Termékazonosító: 397568
Minimális rendelési mennyiség: 1500
Min. mennyiség: 1500
Kosárba rakom
Chip ellenállás 0805 S8J
Műszaki adatok:
Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 82 kΩ · Gyártói szám: TC-0805S8J0823T5E203 · Hőmérséklet együttható: 100 ±ppm/°C · Kivitel: 0805 · Méret, hossz: 2 mm · Méret, magasság: 0.55 mm · Méret, szélesség: 1.25 mm · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 0.125 W · Tolerancia: 5 %