SMD ellenállás 1206Műszaki adatok: Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 2.4 kΩ · Gyártói szám: TC-1206S4F2401T5E203 · Kivitel: SMD · Méret, hossz: 3.1 mm · Méret, magasság: 0.55 mm · Méret, szélesség: 1.55 mm...
Termékazonosító: 398002
Minimális rendelési mennyiség: 700
Min. mennyiség: 700
Kosárba rakom
SMD ellenállás 1206
Műszaki adatok:
Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 2.4 kΩ · Gyártói szám: TC-1206S4F2401T5E203 · Kivitel: SMD · Méret, hossz: 3.1 mm · Méret, magasság: 0.55 mm · Méret, szélesség: 1.55 mm · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 0.25 W · Tolerancia: 1 %