TRU COMPONENTS TC-0805S8J0223T5E203 Vastagréteg ellenállás 22 kΩ SMD 0805 0.125 W 5 % 100 ±ppm/°C 1 dbChip ellenállás 0805 S8JTechnical specifications: Csomagolás: Tape...
Termékazonosító: 397587
Minimális rendelési mennyiség: 1500
Min. mennyiség: 1500
Kosárba rakom
TRU COMPONENTS
TC-0805S8J0223T5E203
Vastagréteg ellenállás
22 kΩ
SMD
0805
0.125 W
5 %
100 ±ppm/°C
1 db
Chip ellenállás 0805 S8J
Technical specifications:
Csomagolás: Tape cut · Ellenállásérték: 22 kΩ · Hőmérséklet együttható: 100 ±ppm/°C · Kivitel (ellenállás/kondenzátor): 0805 · Méret, hossz: 2 mm · Méret, magasság: 0.55 mm · Méret, szélesség: 1.25 mm · Terhelhetőség (elektromos): 0.125 W · Tolerancia: 5 %