SMD ellenállás, 0402Műszaki adatok: Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 2 kΩ · Gyártói szám: TC-0402WGF2001TCE203 · Hőmérséklet együttható: 100 ±ppm/°C · Kivitel: 0402 · Méret, hossz: 1 mm · Méret, magasság:...
Termékazonosító: 399461
Minimális rendelési mennyiség: 2500
Min. mennyiség: 2500
Kosárba rakom
SMD ellenállás, 0402
Műszaki adatok:
Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 2 kΩ · Gyártói szám: TC-0402WGF2001TCE203 · Hőmérséklet együttható: 100 ±ppm/°C · Kivitel: 0402 · Méret, hossz: 1 mm · Méret, magasság: 0.35 mm · Méret, szélesség: 0.5 mm · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 0.063 W · Tolerancia: 1 %