SMD ellenállás 0805Műszaki adatok: Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 1.5 kΩ · Gyártói szám: TC-0805S8F1501T5E203 · Hőmérséklet együttható: 100 ±ppm/°C · Kivitel: SMD · Méret, hossz: 2 mm · Méret, magasság:...
Termékazonosító: 400178
Minimális rendelési mennyiség: 1000
Műszaki adatok:
Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 1.5 kΩ · Gyártói szám: TC-0805S8F1501T5E203 · Hőmérséklet együttható: 100 ±ppm/°C · Kivitel: SMD · Méret, hossz: 2 mm · Méret, magasság: 0.55 mm · Méret, szélesség: 1.25 mm · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 0.125 W · Tolerancia: 1 %