Nagyteljesítményű SMD ellenállás, 1206Műszaki adatok: Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 100 Ω · Gyártói szám: TC-HP06W2F1000T5E203 · Hőmérséklet együttható: 100 ±ppm/°C · Kivitel: 1206 · RoHS konform: Igen...
Termékazonosító: 399307
Minimális rendelési mennyiség: 300
Min. mennyiség: 300
Kosárba rakom
Nagyteljesítményű SMD ellenállás, 1206
Műszaki adatok:
Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 100 Ω · Gyártói szám: TC-HP06W2F1000T5E203 · Hőmérséklet együttható: 100 ±ppm/°C · Kivitel: 1206 · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 0.5 W · Tolerancia: 1 %