Nagyteljesítményű SMD ellenállás, 0603Műszaki adatok: Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 100 Ω · Gyártói szám: TC-HP03W5F1000T5E203 · Hőmérséklet együttható: 100 ±ppm/°C · Kivitel: SMD · RoHS konform: Igen...
Termékazonosító: 397784
Minimális rendelési mennyiség: 700
Min. mennyiség: 700
Kosárba rakom
Nagyteljesítményű SMD ellenállás, 0603
Műszaki adatok:
Ellenállás típus: Vastagréteg ellenállás · Ellenállásérték: 100 Ω · Gyártói szám: TC-HP03W5F1000T5E203 · Hőmérséklet együttható: 100 ±ppm/°C · Kivitel: SMD · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Terhelhetőség (elektromos): 0.2 W · Tolerancia: 1 %