Vandálbiztos nyomógomb 25 mm, 5A/250VAC, zöld gyűrű, Tru Components
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Vandálbiztos nyomógombok világító gyűrűvel, 25 mm, 250 V/DC, 5 AMűszaki adatok: Anyag: Nemesacél · Beépítési átmérő: 25 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Nyomó · Fényforrás típus: LED · Fényszín: Zöld ·...
Termékazonosító: 41133
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 590 Ft/db)
7 590 Ft
Műszaki adatok:
Anyag: Nemesacél · Beépítési átmérő: 25 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Nyomó · Fényforrás típus: LED · Fényszín: Zöld · Gombtípus: Lapos · Gyártói szám: GQ25-11E/G/12V · Ház/gomb szín: Nemesacél · Hőmérséklet (max.): +55 °C · Hőmérséklet (min.): -20 °C · Kapcsolási feszültség: 250 V/AC · Kapcsolási állások: 1 x BE/(BE) · Kapcsoló/nyomógomb jellemzők: lapos működtető · Kivitel: 2 x BE/(BE) · Lemezvastagság (max.): 10 mm · Max. kapcsolási áram: 5 A · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: Fényforrás feszültsége: 12 V · Típus: Vandálbiztos nyomógomb · Világítás típus: Karikamegvilágítás · Védelmi típus: IP65 · Érintkező típus: 1 nyitó,1 záró · Érintkezőanyag: ezüst ötvözet
Figyelem:
A kapcsolási helyzet leírásakor a zárójelben lévő értékek azt jelentik, hogy egy nyomógomb funkcióról van szó.
| Jellemzők | lapos működtető |
|---|---|
| Ház/gomb szín | Nemesacél |
| Funkciók | Nyomó |
| Kivitel | 2 x BE/(BE) |
| Világítás típus | Karikamegvilágítás |
| Fényszín | Zöld |
| Fényforrás típus | LED |
| Gombtípus | Lapos |
| Kapcsolási állások | 1 x BE/(BE) |
| Érintkező típus | 1 nyitó |
| Érintkező típus | 1 záró |
| Anyag | Nemesacél |
| Érintkezőanyag | Ezüst ötvözet |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Kapcsolási feszültség | 250 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 5 A |
| Hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +55 °C |
| Beépítési átmérő | 25 mm |
| Védelmi típus | IP65 |
| Tartalom | 1 db |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | GQ25-11E/G/12V |
| Lemezvastagság (max.) | 10 mm |
| Előlap vastagság | 10 mm |
| Termék típus | Vandálbiztos nyomógomb |
| Termékazonosító | 41133 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 701946 |
| Súly | 40 g |
| Vonalkód | 2050000595158 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.