Anyag: Nemesacél · Beépítési átmérő: 25 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Nyomó · Fényforrás típus: LED · Fényszín: Zöld · Gombtípus: Lapos · Gyártói szám: GQ25-11E/G/12V · Ház/gomb szín: Nemesacél · Hőmérséklet (max.): +55 °C · Hőmérséklet (min.): -20 °C · Kapcsolási feszültség: 250 V/AC · Kapcsolási állások: 1 x BE/(BE) · Kapcsoló/nyomógomb jellemzők: lapos működtető · Kivitel: 2 x BE/(BE) · Lemezvastagság (max.): 10 mm · Max. kapcsolási áram: 5 A · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · További műszaki adatok: Fényforrás feszültsége: 12 V · Típus: Vandálbiztos nyomógomb · Világítás típus: Karikamegvilágítás · Védelmi típus: IP65 · Érintkező típus: 1 nyitó,1 záró · Érintkezőanyag: ezüst ötvözet
Figyelem:
Cikkszám: 701946 Kategória:
Jellemzők lapos működtető
Ház/gomb szín Nemesacél
Funkciók Nyomó
Kivitel 2 x BE/(BE)
Világítás típus Karikamegvilágítás
Fényszín Zöld
Fényforrás típus LED
Gombtípus Lapos
Kapcsolási állások 1 x BE/(BE)
Érintkező típus 1 nyitó
Érintkező típus 1 záró
Anyag Nemesacél
Érintkezőanyag Ezüst ötvözet
Csatlakozó Forrasztható
Kapcsolási feszültség 250 V/AC
Max. kapcsolási áram 5 A
Hőmérséklet (min.) -20 °C
Hőmérséklet (max.) +55 °C
Beépítési átmérő 25 mm
Védelmi típus IP65
Tartalom 1 db
RoHS konform Igen
Gyártói szám GQ25-11E/G/12V
Lemezvastagság (max.) 10 mm
Előlap vastagság 10 mm