Tűreszelők és tartozékaik
Vallorbe LAM020-140-2 6 részes tűszűrő készlet Vágáshossz 70 mm Hossz 140 mm 1 készlet
Gyártó: Vallorbe
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Vallorbe LAM020-140-2 6 részes tűszűrő készlet Vágáshossz 70 mm Hossz 140 mm 1 készlet
Termékazonosító: 851787
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Vágáshossz | 70 mm |
|---|---|
| Hossz | 140 mm |
| Típus | LAM020-140-2 |
| Termékazonosító | 851787 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Vallorbe |
| Cikkszám | 1373305 |
| Súly | 40 g |
| Vonalkód | 613548043356 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.