Kábelrögzítők, rendezők
Wiska 50060728 VSG 7 Vakdugó PG7 Poliamid Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Gyártó: Wiska
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiska 50060728 VSG 7 Vakdugó PG7 Poliamid Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Termékazonosító: 869224
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 145 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 15
145 Ft
| Szín | Élénk szürke (RAL 7035) |
|---|---|
| Külső menet | PG7 |
| Védelmi típus | IP56 |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +100 °C |
| Anyag | Poliamid |
| Halogénmentes | Nem |
| Tartalom | 1 db |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 50060728 |
| Gyártói szám | VSG 7 |
| Termék típus | Vakdugó |
| Termékazonosító | 869224 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiska |
| Cikkszám | 532488 |
| Súly | 0.7 g |
| Vonalkód | 2050001456519 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.