Kábelrögzítők, rendezők
Wiska 10064656 EVSG-ORD M50 RAL 7001 Vakdugó M50 Poliamid Ezüstszürke (RAL 7001) 1 db
Gyártó: Wiska
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Wiska 10064656 EVSG-ORD M50 RAL 7001 Vakdugó M50 Poliamid Ezüstszürke (RAL 7001) 1 db
Termékazonosító: 869221
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 955 Ft/db)
955 Ft
| Szín | Ezüstszürke (RAL 7001) |
|---|---|
| Külső menet | M50 |
| Védelmi típus | IP68 |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +100 °C |
| Anyag | Poliamid |
| Halogénmentes | Nem |
| Tartalom | 1 db |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 10064656 |
| Gyártói szám | EVSG-ORD M50 RAL 7001 |
| Termék típus | Vakdugó |
| Termékazonosító | 869221 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Wiska |
| Cikkszám | 532482 |
| Súly | 13 g |
| Vonalkód | 4007685646567 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.