USB - Mikro USB átalakító kábel, megfordítható micro USB csatlakozóval 1m, fekete, Renkforce
Gyártó: Renkforce
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Renkforce USB kábel USB 2.0 #####USB-A Stecker,#####USB-Micro-B Stecker 1.00 m Fekete Kétoldalt használható dugó,aranyozott érintkező RF-4139064USB 2.0 típusú A / Micro-B csatlakozókábel 1 m, megfordítható csatlakozóval mindkét oldalon Termékazonosító: 299960 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
USB 2.0 típusú A / Micro-B csatlakozókábel 1 m, megfordítható csatlakozóval mindkét oldalon
Soha ne csatlakoztassa rosszul - ez a kábel a kipróbálás nehézsége nélkül működik
Mindkét USB-port 180 ° -kal elforgatható
Optimálisan alkalmas okostelefonokhoz és tabletekhez
Ez az a kábel, amit tényleg nem tud fordítva bedugni
Ismerős a helyzet? Alapvetően mindig fordítva tartjuk a dugót. Ennél a kábelnél mind a mikro B, mind az USB-A dugó kétoldalasan használható. Az idegölő próbálgatást ezzel kizártuk! A dugók mindig passzolnak - az első próbálkozásra is.
Tökéletes okostelefonhoz vagy tablethez
Töltse vagy szinkronizálja Android/Windows okostelefonját vagy tabletjét - anélkül hogy ügyelnie kellene a dugóra. Egyik oldala sem csatlakoztatható hibásan. Ez megvédi a drága okostelefon csatlakozóját a sérüléstől.
Problémamentes csatlakozás minden Micro-B csatlakozóval rendelkező eszközhöz
Természetesen navigációs rendszerek, digitális fényképezőgépek vagy MP3-lejátszók is csatlakoztathatók a Renkforce USB-kábellel. Természetesen esetünkben sem lehetséges a két végen lévő dugó hibás csatlakoztatása - a Renkforce ezt lehetővé teszi.
Arany az adu
Az aranyozott dugaszolók védenek a korróziótól és növelik a vezetőképességet. Ez biztosítja az adatai gyors és tartós átvitelét.
Vörösréz "inside"
Egy kábel elemeinél a legfontosabb a belső vezető anyagának a megválasztása. Az itt alkalmazott vörösréz a legkiválóbb átviteli jellemzőket kínálja. A nagy frekvenciáknál csekély impedanciája mellett meggyőző a vörösréz nagyfokú mechanikai igénybevehetősége, hajlékonysága és tartóssága. Ezen kívül a vezeték ellenállása az olcsó acéllal (CCS) vagy az alumíniummal (CCA) összehasonlítva lényegesen kisebb. Ez biztosítja adatainak kiváló és biztonságos átviteli minőségét.
Mérvadó az ér keresztmetszet
Minél nagyobb az átmérő, annál nagyobb az adatáteresztés Itt az érvényes, hogy egy alacsonyabb AWG értékhez nagyobb ér keresztmetszet tartozik. Így a Renkforce kábeleket vastagabb huzalból gyártják és ennek következtében jelentősen jobb átviteli tulajdonságokkal rendelkeznek - megtartva a kábel hajlékonyságát is.
Duplán védett külső zavarhatások ellen
A Renkforce USB kábel többszörösen árnyékolt. Így az érpárok fém fóliával vannak betekercselve és a teljes kábelt egy tömör huzal-fonat borítja. Ez a jó minőségű árnyékolás védelmet nyújt olyan külső zavarhatások ellen mint pl. a párhuzamosan fektetett elektromos vezetékek és zord körülmények között is zavarmentes adatátvitelt garantál.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Twisted-Pair felépítés - külső zavaró behatás nem lehetséges.
Aranyozott dugaszolható érintkezők a jobb vezetőképesség érdekében
Technical specifications:
AWG: 28 · Belső vezető anyaga: Ónozott vörösréz · Csatlakozó típus: USB · Csatlakozók: #####USB-A Stecker,#####USB-Micro-B Stecker · Dugó kivitel: egyenes · Kábel kivitel: Kerek · Kábelhossz: 1.00 m · Max. töltőáram: 2.5 W @ 5 V / 0.5 A · Max. átviteli sebesség: 480 MBit/s · Specifikáció: USB 2.0 · Szín: Fekete · További műszaki adatok: USB-A- + mikro B dugó minden irányban használható · Vezeték jellemzők: Kétoldalt használható dugó,aranyozott érintkező · Árnyékolás: Fonat- és fóliaárnyékolás · Összekapcsolási mód: USB-A auf USB-Micro-B
| Termék típus | #####USB-Kabel |
|---|---|
| Specifikáció | USB 2.0 |
| Kivitel | Csatlakozókábel |
| Összekapcsolási mód | USB-A auf USB-Micro-B |
| Szín | Fekete |
| Kábelhossz | 1.00 m |
| Árnyékolás | Fonat- és fóliaárnyékolás |
| Jellemzők | Kétoldalt használható dugó |
| Jellemzők | Aranyozatt érintkező |
| Jellemzők | UL minősített |
| AWG | 28 |
| Kábel kivitel | Kerek |
| Dugó kivitel | egyenes |
| Belső vezető anyaga | Ónozott vörösréz |
| Max. átviteli sebesség | 480 MBit/s |
| Max. töltőáram | 2.5 W @ 5 V / 0.5 A |
| Csatlakozó típus | USB |
| Csatlakozó típus A | USB 2.0 dugó, A típus |
| Csatlakozó típus B | USB 2.0 dugó, mikro B típus |
| A típusú csatlakozók száma | 1 x |
| B típusú csatlakozók száma | 1 x |
| Vezeték alkalmazás | USB 2.0 |
| Videóátvitel lehetséges | Nem |
| Termékazonosító | 299960 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Renkforce |
| Cikkszám | 1379688 |
| Súly | 38 g |
| Vonalkód | 4016138995800 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.