Univerzális MATE-N-LOK, tömítőlemezek (IP57) Pólusszám: 3 Mini-Universal MATE-N-LOK 794271-1 TE Connectivity Tartalom: 1 db
Gyártó: TE Connectivity
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Univerzális MATE-N-LOK, tömítőlemezek (IP57) Pólusszám: 3 Mini-Universal MATE-N-LOK 794271-1 TE Connectivity Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 748925
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 315 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
315 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Pólusok száma | 3 |
| Védelmi típus | IP57 |
| Gyártói szám | 794271-1 |
| Gyártói szám | Mini-Universal MATE-N-LOK |
| Névleges áram | 15 A |
| Névleges feszültség | 600 V |
| Pólusok száma sorozatonként | 3 |
| Sorok száma | 1 |
| Pólusszám | 3 |
| RM | 6.35 mm |
| Hőmérséklettartomány | -55 - +120 °C |
| Termékazonosító | 748925 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TE Connectivity |
| Cikkszám | 747996 |
| Súly | 0.01 g |
| Vonalkód | 2050000428852 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.