Csavaros és hüvelyes kapocslécek
econ connect WS8G Tűs kapocsléc Össz pólusszám 8 Sorok száma 2 1 db
Gyártó: econ connect
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
econ connect WS8G Tűs kapocsléc Össz pólusszám 8 Sorok száma 2 1 db
Termékazonosító: 850483
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 105 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 10
105 Ft
| Kivitel | Stift, egyenes |
|---|---|
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Sorok száma | 2 |
| RM | 2.54 mm |
| Névleges áram | 3 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Pólusok száma sorozatonként | 4 |
| Csatlakozó | Nyák |
| Szín | Fekete |
| Ház anyaga | PBT, UL94V-0 |
| Gyártói szám | WS8G |
| Tartalom | 1 db |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz |
| Szélesség | 17.76 mm |
| Magasság | 12 mm |
| Hossz | 9.05 mm |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Gyártói szám | WS8G |
| Méret | (H x Sz x Ma) 9.05 x 17.76 x 12 mm |
| Össz pólusszám | 8 |
| Érintkező felület | Aranyozott |
| Névleges feszültség | 500 V/AC |
| Pólusszám | 8 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Tűs kapocsléc |
| Termékazonosító | 850483 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | econ connect |
| Cikkszám | 1303917 |
| Súly | 1.23 g |
| Vonalkód | 2050002928954 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.