Túlfeszültség ellen védő dióda (szupresszor dióda), ház típus: SMB, I(PP) 30,2 A, U(B) 12 V, Diotec P6SMBJ12A
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Túlfeszültség ellen védő dióda (Szupresszordióda) Műszaki adatok: Gyártó: Diotec · Gyártói kód (építőelemek): DIO · Ház típus: SMB · I(PP): 30.2 A · Kivitel: 600W/ 12V uni · Típus: P6SMBJ12A · U(B): 12 V · U(Db): 13.3 VF...
Termékazonosító: 150920
Minimális rendelési mennyiség: 30
Min. mennyiség: 30
Kosárba rakom
Túlfeszültség ellen védő dióda (Szupresszordióda)
Műszaki adatok:
Gyártó: Diotec · Gyártói kód (építőelemek): DIO · Ház típus: SMB · I(PP): 30.2 A · Kivitel: 600W/ 12V uni · Típus: P6SMBJ12A · U(B): 12 V · U(Db): 13.3 V