TRU COMPONENTS 44.812 Konfekcionált huzal Pólusok száma 10 1 db
Gyártó: TRU COMPONENTS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TRU COMPONENTS Konfekcionált huzal Pólusok száma 10 1 db Content: 1 STEz a szöveg gépi fordítással készült.Technical specifications: Csatlakozó: Kábel, nyílt véggel · Csatlakozó kivitel: Alj, egyenes,Stift...
Termékazonosító: 872449
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 490 Ft/db)
1 490 Ft
Content: 1 ST
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Csatlakozó: Kábel, nyílt véggel · Csatlakozó kivitel: Alj, egyenes,Stift, hajlított · Csatlakozó rendszer: wire-to-board · Ipari termék: Nem · Méret, hossz: 250 mm · Névleges áram: 3 A · Pólusok száma: 10 · Pólusok száma sorozatonként: 10 · Sorok száma: 1
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Kivitel | Stift, hajlított |
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Pólusok száma sorozatonként | 10 |
| Pólusok száma | 10 |
| Névleges áram | 3 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Tartalom | 1 db |
| Hossz | 250 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Gyártói szám | 44.812 |
| Gyártói szám | 44.812 |
| Sorok száma | 1 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Konfekcionált huzal |
| Termékazonosító | 872449 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 743119 |
| Súly | 14 g |
| Vonalkód | 4016138056082 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.