Kártyaolvasók
Transcend RDF5K Külső memóriakártya olvasó USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0) Fekete
Gyártó: Transcend
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Transcend RDF5K Külső memóriakártya olvasó USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0) Fekete
Termékazonosító: 883097
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 490 Ft/db)
4 490 Ft
| Csatlakozók | USB 3.2 (1. generáció) (USB 3.0) |
|---|---|
| Támogatott memóriakártyák | SD |
| Támogatott memóriakártyák | SDHC |
| Támogatott memóriakártyák | SDXC |
| Támogatott memóriakártyák | microSD |
| Támogatott memóriakártyák | microSDHC |
| Támogatott memóriakártyák | microSDXC |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 24 mm |
| Magasság | 9 mm |
| Mélység | 56 mm |
| Súly | 18 g |
| Termék típus | Külső memóriakártya olvasó |
| Termékazonosító | 883097 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Transcend |
| Cikkszám | 1327487 |
| Súly | 21 g |
| Vonalkód | 760557823483 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.