Beépíthető tápegységek
TracoPower TIW 24-112 AC/DC beépíthető tápegység 2 A 24 W 12 V/DC 1 db
Gyártó: TracoPower
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TracoPower TIW 24-112 AC/DC beépíthető tápegység 2 A 24 W 12 V/DC 1 db
Termékazonosító: 841486
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 28 990 Ft/db)
28 990 Ft
| Gyártói szám | TIW 24-112 |
|---|---|
| Kimeneti áram (max.) | 2 A |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 2 A |
| Méret | (H x Sz x Ma) 63 x 56 x 32 mm |
| Súly | 100 g |
| Magasság | 32 mm |
| Hossz | 63 mm |
| Szélesség | 56 mm |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Bemeneti feszültség (max.) | 264 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 90 V/AC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 12 V/DC |
| Teljesítmény | 24 W |
| Termék típus | AC/DC beépíthető tápegység |
| Termékazonosító | 841486 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TracoPower |
| Cikkszám | 1083034 |
| Súly | 178 g |
| Vonalkód | 4016138869194 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.