Mini Torx BIT készlet, 10 részes, T1-T10, 4 mm, Donau MBS67
Gyártó: Donau
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mini Torx BIT készlet, 10 részes, T1-T10, 4 mm, Donau MBS67Mini Torx BIT készlet, 10 részes, T1-T10, 4 mm, Donau MBS67Műszaki adatok: Anyag: Nikkel-króm-molibdén acél · Anyagjellemző: Krómozott · Elhajtás: T profil · Meghaj...
Termékazonosító: 231827
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 290 Ft/db)
2 290 Ft
Mini Torx BIT készlet, 10 részes, T1-T10, 4 mm, Donau MBS67
Műszaki adatok:Anyag: Nikkel-króm-molibdén acél · Anyagjellemző: Krómozott · Elhajtás: T profil · Meghajtás (csavarhúzó): 5/32" (4 mm) · Mennyiség megadása: 10 részes · Méret, hossz: 28 mm
Szállítás tartalma:
Torx T 1/2/3/4/5/6/7/8/9/10.
| Elhajtás | T profil |
|---|---|
| Meghajtás | 5/32" (4 mm) |
| Hossz | 28 mm |
| Anyag | Nikkel-króm-molibdén acél |
| Anyagjellemző | Krómozott |
| Meghajtás | 5/32" (4 mm) |
| Mennyiség | 10 |
| Méret | T1 - T10 |
| Termék típus | Bit készlet |
| Termékazonosító | 231827 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Donau |
| Cikkszám | 821803 |
| Súly | 32 g |
| Vonalkód | 4014991125679 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.