Adagolók
TORK 559000 Tork 559000 Papír kéztörlő adagoló Műanyag Fehér 1 db
Gyártó: TORK
TORK 559000 Tork 559000 Papír kéztörlő adagoló Műanyag Fehér 1 db
Termékazonosító: 921919
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
Jelenleg nem rendelhető
Várhatóan rendelhető: 2026.05.13. -tól
21 990 Ft
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 239 x 360 x 227 mm |
| Mélység | 227 mm |
| Magasság | 360 mm |
| Szélesség | 239 mm |
| Anyag | műanyag |
| Kivitel | M2 - belső lazító rendszer |
| Termék típus | Kéztörlő adagoló |
| Termékazonosító | 921919 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TORK |
| Cikkszám | 479099 |
| Súly | 1.622 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.